Ez a weboldal a felhasználói élmény optimalizálása érdekében sütiket használ.

Jó rajt

Mint arról beszámoltunk, eléggé hullámzott a helyi labdarúgók teljesítménye a 2012/2013-as bajnoki szezonban: volt mikor nagyon kikaptak, s volt bőven olyan meccs is, amikor 4-5, sőt, 8 góllal nyertek.

Nos, ami az új évadot illeti, a kezdet biztató, hiszen a Szemeti Csaba, Dóra András, Daróczi Sándor, Komáromi Máté, Ligacs Béla, Csordás István, Komáromi Mihály, Hastó Zoltán, Hastó Zoltán Márk, Schmuck Norbert, Ábrahám Dávid összeállításban pályára lépő együttes vasárnap idegenben 4:2-re verte a Réde focistáit a megye III. bajnokság nyitófordulójában.

Az első félidő 23. és 24. percében is sikerült bevenni a házigazdák kapuját, s bár az ellenfél is rúgott két gólt a második játékrészben, a kömlődiek szintén kétszer voltak eredményesek, kialakítva így a végeredményt.

Góllövők:  Schmuck Norbert (2), Ábrahám Dávid (1), Kerecsényi Balázs (1).