Ez a weboldal a felhasználói élmény optimalizálása érdekében sütiket használ.

Negyedik helyről kezdi a tavaszi szezont a csapat

Érdekesen hullámzott a helyi labdarúgók teljesítménye a 2012/2013-as bajnokság őszi szezonjában a megye III-ban: Volt mikor nagyon kikaptak, s volt bőven olyan meccs is, amikor 4-5, sőt, 8 góllal nyertek.

A tavaly augusztusi premieren rögtön kaptak egy 7-est az Erőmű együttesétől, majd 3:0-ra verték a Császárt. Ezt követően ismét kikaptak a Dadtól, s ez így ment tovább. Négy góllal verték a Tárkányt, öttel a Szendi SE-t, nyolccal a Bakonysárkányt és hattal a Szák SE-t. Mindeközben nyolcat kaptak a Mocsától, ötöt a Bakonyszombathelytől.

Összességében azonban nincs mit szégyenkezniük a kömlődi labdarúgóknak, hiszen a szezont az előkelő 4. helyen zárták 28 ponttal, a 15 csapatos bajnokságban, 4 ponttal megelőzve a mögöttük lévő Tárkányt.

Hastó Zoltán egyesületi elnök a felemás szerepléssel kapcsolatban annak a véleményének adott hangot, hogy az együttes – sajnos – nem minden esetben tudott legerősebb felállásában pályára lépni. Ennek okai között a sárga lapok és az eltiltások szerepelnek fő hangsúllyal, s bizony nem egy alkalommal az ifikből kellett feltölteni a csapatot. Mint elmondta, bízik abban, hogy a Csaba Miklós tréner vezette labdarúgók a tavaszi szezonban kiegyensúlyozottabban hozzák az eredményeket, s ha ez így történik, akkor akár dobogós helyen is végezhet a Kömlőd.